Послуги

Нічне подвоєння

З 0:00 до 8:00 всі абоненти компанії отримують подвоєну швидкість доступу до інтернету. Послуга дозволяє більш швидше завантажувати великі об’єми медіа-матеріалів без необхідності залишати ввімкненим комп’ютер у робочий час. Для зручності використовуйте планувальник завантажень.

Приведи друга

Ваш знайомий ще без інтернету? Порекомендуйте йому підключитись до нашої компанії. За кожного підключеного вами абонента отримуйте місяць безкоштовного інтернету у вигляді зарахувань на ваш рахунок суми рівної однієї абонентської плати. Щоб не втратити зараховані гроші у майбутньому скористайтесь послугою «Призупинити доступ». При оформлені заявки на підключення не забудьте вказати свій номер договору. Послуга діє на постійній основі і не обмежується кількість приведених вами абонентів.

Кредит на 10 днів

Нарахування абонентської плати та зняття коштів з вашого рахунку проводиться системою автоматично першого числа кожного місяця. При недостатній кількості коштів на рахунку система автоматично вас заблокує. Якщо з якихось причин платіж не був зарахований до першого числа, у вас є можливість взяти кредит на 10 днів у своєму особистому кабінеті, після чого буде надано доступ до інтернету на десять днів.

Призупинити доступ

Виїжджаєте у відпустку? Інтернет використовуєте тільки по вихідним? Не втрачайте гроші! За допомогою сторінки керування рахунком контролюйте стан доступу до інтернету, вмикаючи його лише тоді, коли він дійсно вам потрібний. За дні, в які ви не користувалися інтернетом першого числа наступного місяцю буде автоматично зроблено перерахунок.

Турбо

Ця послуга дозволяє збільшити швидкість інтернету вдвічі на наступні 24 години і доступна двічі на місяць. Для активації скористайтесь сторінкою керування рахунком. Збільшення не складається з послугою «Нічне подвоєння». Також дозволяє порівняти швидкість вашого тарифу з більш дорогим.


wayforpay
Товариство з обмеженою відповідальністю компанія "Планета-ЮГ"