Миттєве поповнення рахунку

Шановні абоненти!

Ми раді повідомити вам, що завершений етап тестування модуля поповнення за допомогою WayForPay. Тепер можна поповнювати рахунок не тільки за допомогою Укрпошти та карт Приватбанку, але і за допомогою карт Visa і MasterCard будь-якого банку. Наприклад Ощадбанку. Зарахування грошей відбувається моментально і в будь-який час доби. Проконтролювати надходження грошей можна через особистий кабінет.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що поповнити рахунок можна і не перебуваючи в мережі КСС, або іншому абоненту. Для цього достатньо ввести номер договору і переконається, що знайдений правильний абонент.

Знайти розділ поповнення можна в меню «Абоненту» – «Оплатити». Або за постійною адресою https://cabinet.ps.od.ua/wayforpay.php

Сподіваємося, що вам сподобається зручність і швидкість цієї послуги.

Ви так само можете завжди оплатити наші послуги через інтернет-банкінг Вашого банку. Для Ощадбанку це Ощад24 / 7, для Райфайзен – Райфайзен-онлайн, для Приватбанку – Приват24.
Реквізити для оплати тут і не забудьте вказати ваш номер договору (абонентський номер). Зарахування грошей через ці системи проводиться вранці наступного робочого дня.

visa-master

wayforpay
Товариство з обмеженою відповідальністю компанія "Планета-ЮГ"